Merhabalar, astroloji oldukça geniş konulara hakimdir; Okyanusa benzetebilirsiniz.
Bilginin gücü astrolojidir.

Sembollerin ve kristal taşların güçleri ve enerjileri boşa ve hiçe sayılamayacak denli etkilidir. Sağladıkları yardımlar harekete geçebilmek ve mücadele gücümüzü arttırmak üzere bir yardımdır.

Günümüzde insanlar (bilinçaltı, büyü, karma, korunma, güç alma, sorun tespiti, kişisel gelişim, karanlık enerjilerle mücadele) dış ve iç etkenlerden korunmak için, belli başlı çalışmaların içerisinde yer alırlar. Bu çalışmalara girmeden önce insanların öncelikle bir doğum haritaları konusunda yardım alarak, göstergelerindeki artı ve eksilere, potansiyellerine göre, en doğru yolu izlemelidirler. Çünkü herkese her çalışma uygun olmayabilir. Her birey kendine öz ve özel kordinatlarla yeryüzüne gelir. Bireye uymayan çalışmalar içinde yer alırken, boşa zaman ve para kaybı içerisinde de yer alınabilir. Ve genellikle keşke yapmasaydım, gitmeseydim yada bu çalışmalar bana göre değil izlenimine düşülür ve hata olarak görülür. Bunun sebebi, kişiye uyğulanan yada kişinin uyguladığı çalışmanın, doğum haritasındaki göstergelerine ve mevcut konumuna uygun olmamasıdır. İzlenmesi ve yapılması gereken doğru yol ve yordam nedir? İşte burada kişiye özel, sadece ona özel olan doğum haritası devreye girer. Aslında yapılması gerekenler listesi; izlenmesi gereken yollar, doğum haritasındaki sembollerinde gizlidir. Öğrenilmesi, izlenmesi ve potansiyellere yada tuzaklara göre hareket edilmesi gereken ana etkiler doğum haritalarında mevcuttur. Harita danışmanlığı ile kişi durumunu bir uzman tarafından öğrenir ve yol izlemeye başlar.
Eğer ki harita zor açılar ve pozisyonlar içerisinde ise, dışarıdan mücadelesine yardım gereklidir. Değil ise her hangi bir taş önerilmeyebilir de…

Ve kristal taşlar haritalardaki zorlayan pozisyonlar için kullanılabilir. Tabi ki her taş herkese aynı etkiyi vermeyecektir. Doğum haritaları pozisyonlarına göre taş seçimi yapılır ve taş kişiye kimliklendirilir. Bu kimliklendirilen kristal taşlar sayesinde doğum haritasında zor pozisyonlar bir nevi koruma altına alınarak, gerek zor açılarında etkilenen kişisel baskı kısıtlanma ve engeller, gerekse dışarıdan saldırı dahilinde alınan engellenmeler enerji kısıtlanmaları dengeye alınır. Bir nevi hayat görevlerinizi yerine getirmeniz için, yolu açan, yapmak isteyip yapamadıklarınızı yapabilmeniz için, kapıyı açarak aralayan ve devam etmenizi saglayan bir taş korumasıdır.

Hangi taşlara uygulanabilir? Gezegen konumlarınıza, tamamiyle doğum haritası pozisyonlarına göre, taş seçimi yapılır. Öncesi bir doğum haritası danışmanlığı alınarak göstergeler incelenir.Durumu hakkında bilgi verilir. Sonrası göstergelerine göre en uygun taşlar belirlenir. Daha sonrası da kişinin isteğine göre kişisel koruma ve enerji düzenlemesi taşları hazırlanır. Bu taşlar önünüzdeki engeli açar, rahat yürüyebilmenizi sağlar. Dışarıdan yada içeriden müdahale almış ve kapatılmış ve kilitlenmiş kapı açılır ve kişi yoluna devam eder. Engeli frenler ve durdurur. Aslında bir nevi hayat görevlerinize gidebilmeniz için yardımcıdır.

Eskide ve günümüzde de hâlâ devam eden büyü ve metafizik saldırılarında da, size kimliklenmiş kristal taşları koruma amaçlı kullanabilirsiniz.
Her bir gezegen için, gezegeni temsil eden taş korunması hazırlanabilir.

Gerekli taş seçimlerini doğum haritasının şartlarına göre harita danışmanlığında belirliyorum. Ve sonrası taşlar konusunda uzman Okan Yıldız ile kişiye özel kristal taşlar işleniyor hazırlanıyor ve kullanım talimatlarıyla teslim ediliyor.

Doğum haritamızı, gezegenlerimizi koruma altına almak kendinizi koruma altına almaktır. “Doğum haritalarınız Yaratıcı kaynak enerjisine aittir.” Kristal taş korumalarıyla yaratıcı kaynak dışında, karanlık enerjilere karşı bir önlem alırsınız. Korumalarınız sadece karanlığa karşıdır. Aydınlık sizinle olsun.

Sevgi ve Saygılarımla
Neptun Ebru Zuhalimi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.