Herkese merhabalar, 3 Ağustos saat 18:58’de kova burcunda (sakada) bir Dolunay gerçeklesiyor. Bir tamamlanma enerjisinin daha içerisindeyiz.

Türkiye haritasının 8.evinde yer alacak bu Dolunay, şaşırtıcı, şoklayıcı konularla gündemde yer alacaktır. 15 günlük süreçte etkileri aktiftir.

Sabit burçlarda gezegenleri olan ülke haritasında baskın ve sabit burçlarda gezegenleri olan doğum haritalarında da baskın etkilerdedir.

Toprak ve hava elementlerinin temsil ettiği konulardan etkiler alacağız.

Maddi yatırımlar, finansal kaynaklar ve sosyal alan, insanlar, insan toplulukları, kasaba, şehir,köy, dernek, kolektif alanı temsil eden hemen hemen her yer diyebiliriz, etkileniyor.

11 derecede sabit burçlarda gezegenleri olanlarda bu sert açıların rüzgarlarından nasibini alıyor.

Uranüs enerjisi patlamaya hazır, gergin, sinirli bir enerjidir. Ozellikle zor açılarında bu aniden gelişen fırtınalı bir gökyüzüne benzetebiliriz.
Elimizden geleni yapmalı sakin ve temkinli kalarak, gökyüzü şartlarında kendimizi koruyabiliriz. Dışarıda dolu yağıyor ise, dışarıya dikkatli ve temkinli çıkmak yada çıkmamak gibi düşünebiliriz.

Finansal kriz ve kayıplar, deprem, kaza ve kayıp getiren sert ve zor hava olayları, kazalar, beklenmedik öfke krizleri ve zor duruma düşüren beklenmedik olaylar zinciri içinde kalma, elektrik çarpılmaları, tansiyon yükselmesi, panik ve anksiyete… Bu Dolunay’ın konuları içerisindedir.

Ağustos Aýının en gergin günleri: 3,10,11,16,17,18,23,24 Ağustos’tur.

Uranüs enerjisi olumlu etkilerde güzel önü açık gelişmelere sebebiyet verir iken, zor etkilerde şoklayıcı travmatik etkilerle kendini gösterir.
Dikkatli ve temkinli olunmalıdır; Dolunay enerjisi zor olsada, bizlere zor yollardan farkındalık getirecektir.

Sevgi ve Saygılarımla
Neptun Ebru Zuhalimi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.