Merhabalar, bilgi kirliliği olabildiğine aktif durumda.

Her şeyin panzehiri vardır. Tıp, hangi güçlerin kontrolünde? Çin’de konuşan doktorlar neden susturuldu? Dünya geneli, satranç oyunu içerisindeyiz. Fakat, bu oyunda her oyun gibi bitmeye programlıdır.

Bu yaşanan ve yaşanacak elim olaylar ile, geride kalacak toplumlar uyanır mı, ders alır mı?

Kolonya mikrop öldürür. Titiz insanlar evlerinden eksik etmez. Herkesin kullanması gereken bir ürün, fakat havada uçucudur. Bu virüs havadan yayılmıyor mu?

Allah belâmızı verdi. Allah hak gördü. Düşük frekans düşünce telkinlerinden çıkınız artık. “Belayı insan yaratıyor.” Yaratıcı kaynağın virüslerle ilgilendiğini hiç sanmıyorum. Virüs, parazit enerji ile eş değerdir. Görünen kanalda virüstür; görünmeyen kanalda, parazit enerjidir.

“Tarihte insanların kedileri öldürmesi sonucunda, veba diye ölümcül bir hastalık oluşmuştur.”

Görünen her şey, görünmeyen tarafıyla öncelikle var olur. Ve hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

Astrolojide göksel sembolleri okumamıza yaratıcı kaynak izin veriyor; O, izin vermese zaten okuyamayız.

Tek derdimiz corona virüsü değil, ne yazık ki.
Depremi var, ekonomisi var, terörü var. Var da, var…. Toplumsal alanda tek bir şeye odaklanmamalıyız.

Anksiyete, panik atak oldu toplum. Bir istedikleri de bu zaten.. İlaç sanayisine de müşteri lazım.

Jüpiter ve Satürn zaman yöneticilerinin 2020 yılında ki kavuşumları oğlak burcunda: Oğlak burcu konuları iş, kariyer, sektör, yönetim, devlet politikaları, hükümetler vb… Bu konularda birçok değişiklikler, aşağıdan yukarıya yukarıdan aşağıya kimin ne olacağı belli olmayan dönemlerdeyiz. Bir çok sektör ve meslekte piyasada bir daha yer alamama söz konusudur. Bu ekonomiye darbedir. Oğlak burcu iş alanı, madde ve görünür olanla çok ilgilidir; sektörlerin yönetiminde ve karar mekanizmalarında yer alıcı ve bunları yöneten burçtur. Kayıpları buralardan verecektir. Bugünün yücesi yarının unutulanı olacak iken, bugünün bilinmeyeni yarının bilineni yoluna giriyor. Taşlar, oyuncular yer değiştiriyor. Bu batı ve doğu içinde geçerlidir. Güçler el değiştirecektir. Dünya geneli yaşanan problem ve çözümü sorun olayların, kangrene dönüşmesi nedeniyle, dünya geneli hükümet ve yönetimlerin birbirleriyle savaşları dahi söz konusudur.

2020 yılı, Jüpiter ve Satürn oğlak burcunda, zaman yöneticileri bu gezegenler; kötüleşmiş, kararmış, zararlı, her şeyi koparacak ve yok edecek güçteler şu an, Plüton (mezarcı) da ortakları… Bir oyun sistemi içerisinde yaşıyoruz aslında, ismine hayat diyorsunuz.

Toplumsal olan ve olacaklar için, sadece önlem var; olacakları engelleyecek bir durum yada durumumuz yoktur.

Panzehirin tespit edilmesi için, insanlığın yararına kendinden ödün verecek, işbirlikçi olmayan, bilim insanları elinden gelen savaşı verecektir ve panzehir bulacaktır. Fakat göksel semboller, geç kalınmış bir durum içerisinde kalacağımızı gösteriyor. Sebebi: Satürn oğlak burcundan kova burcuna geçiş yaptı ve tekrar oğlak burcuna geri dönecek ve sonra tekrar kova burcuna dönecektir. Bu durum kova burcu konularının kısıtlanma içerisine girdigini, yani panzehir buluşunu yapacak bilim insanlarının engellenecegini vurguluyor. Panzehire ulaşsakta dünya geneli olan olmuş bir hadise ve kayıp içerisinde yer alacağımızı gösteriyor.

2019 yazında, tutulma yazılarımda gıda stoğu konusunda önlemler alınması için, bilgiler paylaşmıştım. Okuyanlar, ciddiye aldıysa, ne güzel. Fakat görünümler sadece bir virüs tehlikesinden de bahsetmiyor.

Dünya geneli: siyasi, ekonomik, toplumsal, arka arkaya devam eden kaos içerisindedir.
Çıkış yok; sadece önlem var. Her kaos beraberinde düzeni getirir.

Kalbi iyilik besleyenlere, Sevgilerimle.
Karma Astrolog
NeptunEbru
Ebru KÜTÜK

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.