Merhabalar, 9 Mart günü başak burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Dolunay’ın Mars ve Jüpiter ile kurduğu açılar, istikrarlı güvenilir kararlar vermeye bizi itebilir; güzel de olur. Hayatınızda köklü değişimler, köklü temizlikler yapabilmeniz için, oldukça rahat etkiler altındayız. Fazla eşyalarınızı ihtiyaç sahiplerine verebilirsiniz. Evinizi baştan aşağı temizleyebilirsiniz. Enerjisel anlamda işinize yaramayan, her şeyi hayatınızdan temizleyiniz. Fazla kilolarınız var ise, Dolunay sonrası fazlalıklarınızı atmanız için, mücadelenizde size yardımcı olacaktır. Kesin sonuçlar alabilirsiniz. “Ciddi anlamda temizlenme enerjisi altındayız.” Canınızı sıkan her şeyi hayatınızdan temizlemek, fazlalıklarınızı göndermek için, güzel bir on beş gün var önünüzde… Fazla eşya, gereksiz telkinler, can sıkıcı kişilikler, sizi zor duruma düşüren, kim var kim yoksa gönderin ki, yeniye ve yeni olana yer açılsın. 

Kendinize, evinize, çevrenize bakım yapın. Temizlenin, fiziksel ve ruhsal olarak, yenilenmeye hazırlığa geçin.

Sizi bunaltan, yoran, kızdıran, her şeyi atın hayatınızdan… Dedikoduyu, eleştiriyi bırakın. 

Dolunay’da Venüs ve Uranüs’ün boğa burcunda kavuşumu beklenmedik güzel gelişmelere de sebebiyet verecektir. Bu sebeple, size fayda sağlamayanı tutmayı bırakın artık ki, yeni ve fayda sağlayacak olanlar çıkıp gelsinler.

Başak burcu hizmet burcudur. Çalışmayı, üretmeyi temsil eder; eleştiri karanlık etkilerinde yer alır. Her burcun (sembol) aydınlık ve karanlık etkileri vardır. 

12 Mart zorlayıcı etkilerin gökyüzünde hakim olduğu bir gün. Yer sarsıntıları, özel hayatta karışıklıklar, duygusal gerilim, öfke, kin ve nefret duyguları baskın gözüküyor. Sakin ve temkinli olmanızı öneririm. 

13 Mart mesajcı rüyalar söz konusudur. Bugün ayrıca ruhsal çalışmalar içinde uygun bir gün. 

11 Mart itibariyle Merkür ileri harekete doğru yol alacaktır. 15 Mart itibariyle kararlarınız her neyse, bu isteklerinizle alakalı, doğru itilimleri içsel anlamda daha kuvvetli hissedeceksiniz. 

Sevgilerimle 
NeptunEbru 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.