Herkese merhabalar, 2020 Mart Ayı’nın ilk haftası bizleri neler bekliyor? 

29 Şubat ve 1 Mart tarihlerinde Ay boğa burcunda büyüyen faz evresinde Mars, Jüpiter, Plüton ve Satürn ile olumlu açılar içerisinde yer aldı. Bu ne demek? Içerisinde ilerlediğimiz olaylar bütününü, tamamlanma enerjisine doğru sürüklemesi detaylara odaklanma, kafamızdaki düşüncelerin netleşmesini gösteren enerjileri barındırır. 

2,3 Mart günü, Ay ikizler burcunda ilerliyor. Kararsız, ikilemde bırakacak bir gün. Düşünceler havada kalır, yerini bulamayabilir. Madalyonun iki tarafını görmeye odaklanmalı, karşıyı dinlemeli ve bilgi toplanmaya devam etmeliyiz. 

4 Mart günü, Ay yengeç burcunda biraz duygusalız. Hoşumuza gitmeyen haberler içerisinde yer alabiliriz. Bunlara birliktelik ve ortaklıklar da dahildir. “Tetikte olmamız gereken bir gün aslında.” Merkür ve Venüs son derecelerinde yer alıyor. Ve bizi ilişki, iletişim, harcamalar, hoşa gitmeyen etkiler altında bırakmaya oldukça açık bir pozisyondadır. 

5 Mart günü, Venüs artık boğa burcunda transitine başlıyor. Ay yengeç burcunda seyrine devam ederken, Mars, Jüpiter, Plüton ve Satürn’le karşıt pozisyonda yer alıyor. Bireysel anlamda kişilik ve duygu durumumuz denge içerisinde yer alırken, dış etkilerle bu durumumuz negatife çekilebilir. İçsel ruh halimizi korumalı, olumsuz dış etkileri alsak bile, olaylara daha yukarıdan bakmalı tarafsızca, fakat adaletli de bir tutum sergilemeliyiz. 

6 Mart günü öğleden sonra, Ay aslan burcunda seyrine başlayacak. Ve Ay, Venüs ve Uranüs ile kare açıya geçecek. Zorlayıcı etkiler içerisinde yer alacağız. Tartışmalara, sataşmalara, kazalara dikkat edilmesi gerekir. Temkinli ve dikkatli olmamız gereken, bir gün içerisinde yer alacağız. Deprem, yer sarsıntısı yaşanması da olası bir gün. 

7 Mart günü kibir, ego, bencillik, karşı tarafa sataşmalar, karşı taraftarlarımızla atışmalar söz konusu olabilir. Bu sebeple daha mütevazi bir duruş sergilemekte oldukça zor olabilir. Dengede kalabilmek adına mütevazi bir duruş sergilememiz bizim için, ilerleyen günlerde artı bir etki yaratacaktır. 

Gökyüzünün bu etkilerini okuduktan sonra ise, önlem almamız için, bir fırsatımızın oluştuğunu unutmamalıyız. Göksel etkiler yeryüzüne yansıma ile hayat bulur. 

Sevgilerimle 
NeptunEbru 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.