Merhabalar, 22 Şubat günü ay balzamik evrede, koruması oldukça düşük, temkinli olunması gereken bir gün.. 23 Şubat günü balık burcunda bir Yeniay gerçeklesecek. Bu Yeniay, geri harekette yer alan Merkür ile, ruhsal yolculuğunuzda bir açılış töreni havasında etkiler yaratacaktır. 

23, 24 Şubat mesajlı rüyalar aktif olacaktır. Görmezden geldiğimiz kişileri ve olayları görmeye ve sezinlemeye başlayacağız. Mars’ın Uranüs’le toprak burçlarında yaptığı olumlu açılar, pozitif enerji akışlarını bize gösteriyor. Gözünü aç, etrafında, içinde, ruhunda olup bitenleri gör diyor. 

Engellediğimiz ve devamını getiremedigimiz olaylar, Yeniay sonrası hızlanacaktır. 

Enerjilerin olumlu yönde akışını harekete geçiren, potansiyelini içimizde hissedeceğiz. Topraklama yapmak bize yardımcı olur. Enerjilerimizi dengelemeye, baş ağrısını hafifletmeye, fazla gelen enerjiyi aktarmaya veya eksik olan enerjiyi çekmeye, dengeli duruşa geçmeye hizmet eder. En az on dakika topraklama için, yeterli olacaktır. 

Yolculuğu nereye yapmalıyız? Kalbinizin sesini dinleyiniz. O size doğru yönü gösterecektir. 

28 Şubat günü Yeniay’ın etkilerinin gözler önüne serileceği bir gün içerisinde yer alacağız. Kişisel olarak hayatlarınızda bir çok olaya tanık olabilirsiniz. Çok olumlu haberler ve gelişmeler içerisinde yer alabilirsiniz. Çünkü, Yeniay’ın istikrarını yakalayacağı ve topraklamasını yapacağı, hediyeli bir gün olacaktır.

Sevgilerimle 

Karma Astrolog 

Ebru KÜTÜK
NeptunEbru 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.