30 Ağustos 2019 günü, başak burcunda Yeniay, saat 13.36’da gerçekleşiyor.

Uranüsyen (şaşırtıcı, beklenmeyen) etkilerin hakimiyetinde bir Yeniay olacaktır. Sürpriz gelişmeler; Uzun zamandır yorularak beklediğimiz konulardan haberler alabiliriz. Ümidimizi kestiğimiz konularda ise beklentilerimizi harekete geçirecek etkilerin altında olacağız.

Bireysel anlamda şaşırtıcı durumlara tanık olacağız.

İlişkiler, evlilik ve ortaklılarla alakalı gelişmeler…Uzun zaman diliminde ortaklık ve birliktelik vaat edecek başlangıçlara adımlar atmak. Bütün mücadelemize rağmen sonuç alamadığımız olaylarla alakalı haberlerin gelmesi ve sürprizli gelişmelerin başlaması…

Yeniay yorumu tamamen genel etkilerin açıklamasıdır. Bireysel haritalara göre etkiler değişkenlik gösterecektir.

Hızlı gelişmelerden çekinmemeli ve gelecek fırsatları değerlendirmeliyiz. Göksel bir yardımın bu Yeniay’da yanımızda olacağını unutmamalıyız.

 

 

Engel ve blokajların kalkması, olayların hızlanması, zaman kaybettiren zor işlerin artık harekete geçmesi, yeni başlangıçlar için, uygun bir zamanın oluşması, Yeniay’ın konuları arasında yer alacaktır. Etkiler, Yeniay sonrası 15 günde kendini gösterir.

14 Eylül 2019’da balık burcunda gerçekleşecek Dolunay’la beraber, gelişmelerdeki tamamlanmalar etkili olacaktır.

Olumlu gelişmeler; 20 Nisan ve 1 Mayıs tarihleri ve arasında doğan boğa burçları, 23 Ağustos ve 3 Eylül tarihleri ve arasında doğan başak burçları, 22 Aralık ve 1 Ocak tarihleri ve arasında doğan oğlak burçları.. Doğum haritasındaki gezegen yerleşiminlerinden bilgisi olan diğer burçlar için; 6 derecede ve 5 derece orbla ileri geri derecede gezegenleri boğa, başak ve oğlak burcunda yer alan, diğer Güneş burçlarıda olumlu etkiler altında olacaklardır.

 

Sevgilerimle,

NeptunEbru

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.