Saat 00.38’de Ankara üzerinden açılan an haritasında oğlak burcunun 24 derecesinde Ay tutulması gerçekleşecek.

Ay tutulmaları tamamlanmalara vurgu yapar. Ektiğimiz neyse biçmeye başlayacağımız enerjiler barındırır. Sonlanmalar, uğraştığımız işlerin tamamlanması ve sonuçları görmemiz dolunay enerjisiyle gözükür.

Sert etkileri olan bir tutulma, karanlıkların lordu hades yani Plüton kavuşumlu dolunay. Plüton mezarlıkların bekçisi, yeraltının efendisidir. Kapıları tutar. Dünyadan çıkış kapıları hades yetkisindedir. Karanlık duygularımızı bırakmadan bu kapılardan geçemeyiz ve hades bizleri bırakmaz. 7 ölümcül günah, 7 karanlık duyguyu barındırır. Bu karanlık duygular bırakılmadan, temizlenmeden, Plüton kapılardan geçişimize müsaade etmez.

Mezarlıkların bekçisi efendisi Plüton acımasızdır. Satürn öğretmendir. Baş edemediğinde Plüton’a bırakır ve Plüton acıtarak dönüştürür. Oğlak burcunda olan bu tutulmanın yöneticisi Satürn sorumluluk bilinci istiyor. Tutulmada iç içe geçmiş gezegenler Plüton, Ay, Satürn ve birde güney düğüm yani geçmişi ve depo karmayı vurgular. Tutulmanın gizemi sebep sonuç yani karmamızı temsil ediyor. Sorunlara sebebiyet verdiysek, sorumluluklarımızı yerine getirmediysek, bu tamamlanma enerjilerinde çok da güzel etkiler beklememeliyiz. Niyetimiz iyi ve elimizden geleni hakkıyla yerine getirdiysek eğer, bu tutulmada güzel etkiler alabilirsiniz. Kişisel haritalarda ayrıntı ve detay gizlidir.

Satürn sorumlulukları yerine getirip getirmediğimize bakar. Geçmiş hesaplaşmaların da sonuçlarını göreceğimiz bu oğlak burcu tutulmasında, sorumluluklarını yerine getirmeyen, görevini kötüye kullanan, herhangi bir iş veya bir işi inşa etme çalışmalarımızda gerekli özveri, özen, etik ve ahlak kurallarını göz önüne almadan hareket ettiysek bu tutulma kaybedişleri temsil edecektir. Oğlak burcu başta olanları temsil eder, yani yönetimde kimler var ve bunlar neyi ne kadar özveri ile yönetti; sonuçlarını izleyeceğiz.

Yerküre hareketleri yani depremler bu tutulmanın konusunda yer alıyor. 6,7 Ağustos riskli günlerdir.

Temmuz Ay’ı tutulmaları 2 Temmuz yengeç burcu Güneş tutulması ve arkasından gelen 17 Temmuz Ay tutulması birbirleriyle bağlantılı tutulmalardır. Birisi olayları başlatacak enerjiler barındırır bir diğeri olayları tamamlayacak enerjiler barındırır. Ülkemiz bu tutulmalar ile birlikte çok zor bir süreç içerisine girecektir. Ekonomik sorunlar ve toplumsal sorunlar arka arkaya gelecek, sancılı etkilerin içerisinde olacağız. Bizler kendimizi yeniye dönüştüremiyorsak sistem bunu zorla yapar ve de dönüştürür.

 

 

 

Sevgi ve Saygılarımla

NeptunEbru

 

 

 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.