31 Ocak 2018, Saat 16.25’de Aslan burcunda 11 derecede gerçekleşecek Ay tutulması…

Tamamlanma ve sonlanma, Yeni sayfalara geçiş dönemi.

Tiyatroda perde kapanışı… Dolunaylar sonlanmaları temsil eder.

Boş lafların, yetersiz mühimmatla hava atmanın, olmayanı var diye lanse etmenin, fayda sağlamayacağı ve de aksine kayıplara uğratacağı, bir tutulmaya doğru yol alıyoruz.
Lafla aslan olmanın sonunu getirecek, Gerçek bir Aslan burcu Ay tutulması yaşayacağız.

Abartılı davranışlar, benmerkezci tutumlar, düşüncesiz enerji kullanımı, saldırganlık, öfke vb.. oluşumlardan kaçınmak tutulma enerjilerinde bizlere fayda sağlayacaktır. Aksi tutumların ise zararı getirmesi olasıdır.

Yolun sonuna gelen ortaklık, birliktelik, evlilik ve arkadaşlıklar gündemde olabilir. Karma etkili ayrılık ve hak edişler kişisel haritalara göre değişir.

Sanat ve eğlence dünyasından kayıplar yaşanabilir.

aslan burcu ay tutulması

Gösterişe aşırı merak, (bireysel ve kurumsal) abartılmış yersiz harcamaların ise maddi kriz ve iflaslara sebebiyet vermesi beklenebilir.

Türkiye haritasında tutulma etkisi, gereksiz harcamalardan doğacak maddi sıkıntılar, iflaslar, zor etki altında kalmayı gösterecektir. Plansız programsız hareket etmek düşmanlardan gelecek zararlara ve finansal kayıplara yol açabilir. Bu dönemde abartılmış fazla harcamalar ülke bütçesine ve hazineye zarar verebilir. Son haddeye gelen bir anlaşma fes edilebilir.

Yükselen burcunuzdan itibaren sayarak Aslan burcu hangi evinizi kapsıyorsa o ev konularından etkilerle karşılaşacağınızı öğrenebilirsiniz. Bunun için yükselen burcun bilinmesi gereklidir.

Tutulmanın ana etki süresi, bir sonraki Ay tutulmasına kadar devam eder. Kabaca 6 Aylık bir süreç diyebiliriz.

Tutulmanız Jüpiter ve Venüs iyiliğinde olsun.

Sevgilerimle…
Ebru Kutuk

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.