21 Ağustos 2017’de saat 21.30’da (Ankara) 28 derece sonlarında Aslan burcunda tam Güneş tutulması yaşadık.

Tam güneş tutulmaları keskin ve güçlü tutulmalardır. Derece anlamlarında ise mistik ve ruhsal bir tutulma yaşandı. Tam tutulmalar dönüşü olmayan değiştirilmesi olanaksız tutulmalardır. Yaşanacaklar nettir. Bireysel anlamda birçok kişinin hayatı değişmeye başlayacaktır. Güçlerin yer değiştirdiği oldukça keskin etkilerde, Uranüs’ün yardımıyla şaşırtıcı dönüşümlere, beklenmedik yükselişlere, beklenmedik inişlere sebebiyet verecektir. Şunları diyebiliriz; gerçekten inanılmaz, nasıl olabilir? hiç beklemiyordum, çok şaşırdım, bu olanaksız gibi… Sürpriz, kıskançlık, hazımsızlık, havalara uçma, sevinç, bazılarına keder, ortaya karışık herkes gerçekten nasibini alacak bu tutulmada, mutluluklar dilerim, güzel yürekli herkese…

Aslan burcu sahnede ön planda yer alan yüzleri temsil eder. Güç, yaşam enerjisi, benim buraların kralı, koltuk benim, şan şöhret bende, kariyer nam bende, der, aslan sembolümüz.
Umarım iyi karmalar çoktur. Karmanız güzel davranışlarınızla iyi bir yolda ise bu tutulmada istediklerinize doğru yol alabilirsiniz veya emekliniz gelmiştir kenara çekilirsiniz, dinlenme zamanım diyebilirsiniz. Kötü karmayla ayağınız yerden kayar düşersiniz, Arkadan elbet birileri geliyordur yerinizi doldurur.

aslan burcu ay tutulması

Ülkemizde Güneydoğu sınırımızda geri dönüşü olmayan yaralayıcı olaylar. Almanya İsveç sınırında kimyasal zehirlenme olayları, Amerika’da suikast olayları, yaralanmalar, silahlı çatışmalar, (Deprem ve hava olayları San francisko.)

Ay günü ve Ay saati gerçekleşen tutulma ülkemizde süre gelecek değişim ve olayların hızlandırılmış şekilde gerçekleşeceğini de gösteriyor. Hızlı koşuyla arka arkaya süre gelen olaylar köklü değişimlerin parçaları olacaktır. Olayların yavaş süreçte değil de hızlı bir süreçte arka arkaya gerçekleşeceğini gösterir. Taşlar yerlerinden oynuyor. Dünya düzeni yer değiştiriyor. Dünya’nın doğusu yükselişe geçmeye başlarken, batısı inişe doğru yol alıyor. Koltuklarda oturanların yerleri değişiyor. Adalet kavramı farklı işleyecek bu sefer, güç kimdeyse adalet onlara gülmeyecek.

Moda dünyası değişim sürecine adım atıyor. Takı, saç, tarz değişiklikleri de yeni bir sürece giriyor. Keyiflerimiz, zevklerimiz, sevdiğimiz renkler genel anlamda dönüşüme uğruyor olacak. Farklı tarzlar farklı zevklerin ön plana çıkacağı tasarımlar yeni modalar olacaktır.

Sürpriz evlilikler, beklenmedik ortaklıklar, gündemlerimizde olabilir. Karmamızdan getirdiğimiz olumlu döngülerle ortaklıklar, sözleşmeler, evlikler, ilerleyen aylarda gerçekleşebilir.

Oyunculuk ve sanat dünyasından aramızdan ayrılanlar ve aramıza katılanların aktif olacağı haberlerini alacağımız bir süreç yaşayacağız.

Güvenme bugüne bugünün yarını var. Güvenme yarına yarınlarında yarını var. Hayat zamanın akışı içinde, an ve an değişime doğru yol alıyorken, ne kalabilmiş yanımızda, yüzümüzü gülümseten iyiliklerin ve iyiliklerimiz dışında, derim.

İlginç ve şaşırtacak bir döneme adım attık… Bütünün iyiliğine, farkındalıklarımızın da yükselişlere geçmesi dileklerimle, Sevgi ve Saygılar.

EBRU KÜTÜK

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.