Yeniay 04.46 derecede saat 22.44’de gerçekleşecek. Yorumlar Yeniay haritası için Ankara ilimiz seçilerek hazırlanmıştır.

İkizler olumlu yönüyle öğrenmeyi ve bilgi toplamayı temsil eder. Karanlık yönünde ise ikiyüzlülük yalanlar ve aldatma vardır. Yüzeyselde olsa her konuda bilgi sahibi olmaya çalışmak ikizler konularındandır. Yükselen burcunuzu biliyorsanız; İkizler burcu doğum haritanızda hangi evinize düşüyor? Yükselen burcunuzdan sayarak ilerleyiniz. İkizler burcunun bulunduğu evi bulacaksınız. Örneğin; yükseleniniz Yengeç burcu ise İkizler burcu 12. evinizdedir. Bu ev konularında öğrenilmesi gereken durumlar içerisinde yer alırsınız.

Zamanımızı ayırdığımız sürece Astrolojide bir Yeniay için bile sayfalar dolusu yazılar hazırlanabilir. Fakat herkesin bu paylaşımları okumaya zamanı ve isteği olmuyor. Bu yüzden kısa yazarak, kolay anlatımlı, sadede gel tarzında, sadede diyerek kendimi uyarıyorum. Ne siz ne ben sıkılmayalım. Kısaca bizlere söylenmek istenen nedir? Birkaç cümle ile paylaşabilmek amacım…
Saklı gizli her şey bir bir yolumuza dökülüyor. Yeniay çocuklar ve gençleri ilgilendiriyor. Haberlerde kısıtlamalar gündemimizde olacaktır. Yalan haberler gündem konusu olabilir. İkizler Yeniay’ı karanlık yönünü kullanmak an meselesi… Kandırılma yüksek potansiyelimiz. Büyükelçiliklerle olan sorunlar ve kısıtlanmalarda gündem konumuzdur.

Yer altı hareketleri bu yeniayda gündemimizde olacaktır. Ege denizinde yer sarsıntısı olması yüksek. Ve havadan gelecek zararlar olabilir. Denizden ve havadan gelecek tehlikeli durumlar.

Çocukların bronşlarına akciğerlerine ve gençlere dikkat edilmesi gereken Yeniay.. Maddi konularda dolandırılma riski var. Bu ay alım satım konularında temkinli olmak gerekir. Kardeşlerle alakalı haberler gündemimizde olabilir. Kardeş, komşu, yakın arkadaşlarımızla yaşanacak olay ve alınacak haberler İkizler Yeniayı konularındandır. Kişisel haritalara göre yaşanacak olaylar farklılıklar gösterir.

Sağlık alanında yaralanma sakarlıkların getireceği eylemlerden uzak durmaya çalışmak gerekir. Psikolojik problemler, çok fazla çalışıp kendini tüketmeden uzak durmaya çalışmalıyız. Yüksek tansiyona dikkat edilmelidir. Yaralanma kesik gibi kaza potansiyeli yüksek ufak ve büyük sakarlıklara dikkat etmek lazım. Kronik rahatsızlıklar baş gösterebilir.

Türkiye haritasına geldiğimizde halkın temsili sembol Ay kötücül gezegenler tarafından olumsuz görünümler içerisinde.. Satürn ve Mars halkı kenara sıkıştırmış oldukça zorlayan bir pozisyonda yer alıyor. Bunalımlı sıkıp daraltan iyi niyet içermeyen göstergelerdir. Karma dönüşü, Mars’a topu atmış durumda Satürn, ne istersen onu yapabilirsin, diyor. İkisi de kötücül gezegen olarak temsil edilse de; Mars’ın doğası Satürn’e benzemez. Satürn engelleyip kısıtlarken, Mars ateşe sürükler; savaş, kavga, yaralanma gibi olaylara sevk eder, Kanatarak yaralar. Baskı, şiddet, yaralanma içeren bir Yeniay’dır. Trafikte çok dikkatli olmak gerekiyor. Ölümcül trafik kazaları da gündemimizde olabilir.

Halkı etkileyecek olan emek ve güç sarf edilen iş hayatında oluşacak yasal düzenlemeler, kısıtlanmalar, iş hayatında maddi ve manevi dar boğaza getirecek sorunlar oluşabilir. İş hayatıyla alakalı yapılacak toplumsal eylemlerde baskı ve şiddet uygulanabilir.

Eller Kollar ve Omuzlar Akciğerler bu Yeniay’da dikkat edilmesi gereken sağlık konularıdır. Ve çocuk ve gençlerin özellikle dikkat etmesi ve erişkinler tarafından korunması gerekir.

Tatlı dille herkes istediğini alabilir. Yalan ve tatlı dille kandırılmaya müsaittir, Yeniay etkileri. Her duyulan habere inanılmamalıdır. Lüksten ve israftan kaçınılmalıdır. Sözleşmelere kontratlara dikkat edilmeli ve olabildiğince dedikodudan da kaçınılmalıdır. Bu bir İkizler Yeniay’ıdır. Manipülasyondan uzak durulmadır. Tarafsız bir gözlemci ve Soğukkanlı olmak gerekir.

Yeniaylar başlangıçlardır. Yeni olaylar oluşacak yeni gündem konularıdır. Ödeyemeyeceğiniz borçların devam ettiremeyeceğimiz işlerin sorumluluğunu almamalıyız. Hayale yer vermeyen etkiler altındayız. Hayaller değil şu an gerçek potansiyellerimizle devam etmeliyiz. Vergilerin, yapılacak ödemelerin ve giderlerin, gelirlerden fazla olmasıyla maddi sıkıntı ve baskı içerisinde kalınabilir.
Haziran ayında biraz daha gökyüzü yumuşak ve gezegenler hoşlandığı burçlarda ilerleyecektir.

9 Haziran’da yay burcunda Dolunay gerçekleşecek ve Merkür ve Venüs gündelik yaşam konularımızda etkili gezegenler artık daha rahat yol alabildikleri burçlarda ilerleyeceklerdir.
Gökyüzünde ne varsa onu yorumlamaya çalışır, Astroloji. Tarafsız bilgi paylaşımıdır.

Ebru KÜTÜK

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.